Aktualnosci
Arch
PowrotDoStronyGlownej

Galeria

 

wspolpraca 01
wspolpraca 02

logotL 03

360 logoS1
KBLlogo2
waw
LogoPSL

Nie przegap szansy

Mamy tylko dwa dni aby złożyć wniosek  w nadleśnictwie. 

Pojawiła się wyjątkowa okazja, aby przybyło Zielonych Punktów Kontrolnych. ENEA może sfinansować ich wykonanie. Warunkiem jest zgłoszenie takiej potrzeby przez nadleśnictwo. Namawiam więc do wizyty (kontaktu) z właściwym dla interesującego Was terenu nadleśnictwem i zgłoszenie takiej potrzeby. Nadleśniczy po przeanalizowaniu możliwości, jeżeli nie będzie przeciwwskazań - prześle do ENEA stosowny wniosek.

Czasu jest bardzo mało, ponieważ ostateczny termin zgłoszeń przez nadleśnictwo upływa 12 marca br.

Powyższe dotyczy nadleśnictw z terenu Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych w : Szczecinie, Poznaniu, Pile, Toruniu, Zielonej Górze, Białymstoku, Radomiu, Szczecinku, Wrocławiu, Lublinie (warto zainstalować aplikację mBDL, aby wiedzieć w zasięgu jakiej Dyrekcji znajduje się nadleśnictwo i teren).

Przypomnę przy okazji, że Lasy Państwowe i Polski Związek Orientacji Sportowej z inicjatywy Fundacji Sport i Przyroda Ogólnopolski Komitet Organizacyjny Biegu na Orientację Leśników zawarły porozumienie o współpracy przy realizacji koncepcji Zielony Punkt Kontrolny (Tekst porozumienia jest publikowany w zakładce Certyfikacja, Historia) .

 

 

Włodzimierz Protasiewicz