Aktualnosci
Arch
PowrotDoStronyGlownej

Galeria

 

wspolpraca 01
wspolpraca 02

logotL 03

360 logoS1
KBLlogo2
waw
LogoPSL

I wespół w zespół by moc swą móc wzmóc.

Enea dotrzymała słowa i wraz z Nadleśnictwem Gryfino zrealizowała projekt Zielony Punkt Kontrolny w Nadleśnctwie Gryfino. Mapka nosi nazwę Leśniczówka Klęskowo, a wykonawcą projektu był Klub Orientacji Sportowej BnO Szczecin.  

Na niewielkim terenie (1,3 km2) zlokalizowanych zostało 20 stałych punktów kontrolnych. Niemal całkowicie biała mapka z czytelną rzeźbą terenu znakomicie sprawdzi się w rekreacji, edukacji a nawet celem organizacji zawodów. Warto ją sprawdzić biorąc udział w imprezie otwierającej projekt w dniu 9 listopada br. Zgłoszenia do 7 listopada na formularzu umieszczonym na stronie Nadleśnictwa Gryfino http://www.gryfino.szczecin.lasy.gov.pl/.

 Mapka graniczy bezpośrednio z rezerwatem przyrody "Bukowe Zdroje". Jakkolwiek ani słupki ani trasy nie zahaczają o rezerwat, to warto go przy okazji odwiefdzić poruszając się oczywiście po udostępnionych do zwiedzania szlakach.

Gryfino 2b

Na zdjęciu od lewej Magdalena, słupek, Hubert z łopatą. Widać że proces twórczy dostarczył Wam wiele radości, aż chce się dołaczyć.Hitem łopata. Słupek o kilku cechach indywidualnych, ale ogólnie utrzymany w konwencji ZPK. I tak oto wespół w zespół stworzyliście piękną rzecz.

PS. Mam nadzieję, że ta karpa za Wami nie ma odciętego pnia. 

 

Włodzimierz Protasiewicz